"Загрузка..."

ТЕРМІНОВЕ ВИГОТОВЛЕННЯ ШТАМПІВ, ПЕЧАТОК, ФАКСИМІЛЕ ЗА 15 ХВИЛИН, З ДОСТАВКОЙ ПО ВСІЙ ТЕРІТОРІЇ УКРАЇНИ

Виготовлення штампів і печаток

Печатки та штампи потрібні у будь-якому бізнесі. Як для новоствореного бізнесу так і для великих, давно працюючих підприємств. Печатка допомагає захистити підпис на документі від підробки. Обладнання, що використовується нами у виготовленні штемпельної продукції, має лазер з фокусуванням високої точності. Це дозволяє створити кліше печатки та штампу з високим рівнем захисту.

1500+
Замовлень виконано
3000+
Штампів виготовлено

Нам довіряють клієнти не тільки столиці, але й постійні клієнти з інших міст України. Саме ця довіра є для нас найкращою нагороди і показник якості наших печаток і штампів та швидкості виконання замовлень.

Виготовлення штампів та печаток

Лазерний гравіювальний станок, за допомогою якого ми виготовляємо свою продукцію, має високу роздільну здатність гравіювання, що дозволяє нам виготовити кліше для штампів та печаток з максимально складною графікою.

За бажанням клієнта ми можемо виготовити будь-який кліше за наданим клієнтом ескізу, або підготувати індивідуальний авторський дизайн.


Зробити замовлення та отримати знижку 7%


Зробити замовлення через:

Оснащення для печаток і штампів

Ми маємо вибір оснасток для ваших печаток. Автоматичні і ручні, металеві та пластмасові оснастки від Trodat, Colop, Shiny і - на будь-який розмір та функціонал.

Кишенькова оснастка для печати Stamp Mouse R40

250грн.
Кращій вибір

Автоматична оснастка для печатки 400R Ideal

200грн.

Автоматична оснастка для печатки Trodat 3642

170грн.

Автоматична оснастка для печатки д.40мм Trodat 4642

290грн.

Автоматична оснастка для печатки д.40мм Colop R-40

190грн.

Автоматична оснастка для печатки Shiny R-542

250грн.

Автоматична оснастка для печатки Shiny R-546

290грн.

Автоматична оснастка для печатки Shiny S-222

190грн.

Варіанти оплати

Готівкою

Оплата готівкою здійснюється після виготовлення Вашої продукції. Оплата відбувається в момент передачі товару безпосередньо кур'єру або в нашому офісі, та якщо Ви забираєте товар самостійно.

Безготівковий розрахунок

Здійснюється на підставі рахунку-фактури, який виставлять наші менеджери і відправлять Вам на електронну пошту. Доставка товару в такому випадку проводиться після стовідсоткової передплати. Разом з товаром, за бажанням клієнта, кур'єр привозить і витратні документи: рахунок-фактуру, акт виконаних, договір.

На карту ПриватБанку

Ви можете оплатити наші послуги на картку ПриватБанку. В такому випадку доставка або відправка товару проводиться після стовідсоткової передплати товару.

Наши кліенти

Варіанти доставки

Доставка кур'єром по Києву

Доставка кур'єром вашої продукції до станції метро Безкоштовна!!! Доставка продукції за адресою складає від 30 грн. по місту Київ. Можливість доставки за 1 годину, більш детально запитуйте у операторів.

Доставка по Україні

За допомогою кур'єрської доставки "Нова Пошта" ми доставимо Вашу печатку, штамп або факсиміле в Ваше місто.

Самовивіз із офісу "ШвидкоШтамп"

Самовивіз готової продукції проводиться за адресою: м. Київ, Межигірська , 56, оф. 6. (метро Тараса Шевченко). Наші менеджери після того як буде готова печатка з Вами зв'яжуться і повідомлять, що Ваша продукція готова і Ви можете її забрати. Самовивіз проводиться в робочі години з 08:55 до 18:05.

Контакти

Адреса
Україна, м. Київ, вул. Межигірська 56
Графік роботи
Понеділок - П’ятниця 08:55 - 18:05